Přeskočit na hlavní obsah

Electronic Development Engineer

Vývojové centrum Vitesco Technologies hledá Inženýra pro elektronický vývoj automobilových senzorů:

Náplň práce:

  • Návrh elektroniky pro chytré automobilové senzory
  • Analýza a tvorba specifikací na základě zákaznických požadavků
  • Koordinace činností v rámci vývoje elektroniky
  • Tvorba technické dokumentace a podpora výroby
  • Spolupráce při design FMEA, Risk Assessment a DFSS
  • Vytváření rodinné atmosféry v mezinárodní firmě

Požadavky:

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Schopnost návrhu analogových a digitálních obvodů
  • Systémový přístup k řešení problémů
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Schopnost pracovat samostatně a v mezinárodním týmu

Výhodou:

  • Znalost výkonové elektroniky – řízení el. motorů
  • Znalost VF elektroniky – NFC, Bluetooth
  • Zkušenosti z automobilového průmyslu nebo vývoje elektroniky

Nabízíme:

  • Profesní rozvoj v mezinárodní firmě a zároveň práce v R&D s přátelskou atmosférou (cca 260 zaměstnanců)
  • Práce v moderních kancelářských prostorech
  • Výkonový roční bonus
  • Zkrácená pracovní doba (37,5 hodin/týden)
  • Home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 3 sick days a 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Benefitní program (6500 bodů/rok)

V případě zájmu o danou pozici zašlete prosím svůj životopis a zdůvodnění, proč Vás pozice zaujala.

Kontakt

Veronika Krčová
800 100 618
Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o. Závod Ostrava (zobrazit na mapě)
Na Rovince 879
Ostrava Hrabová
720 00
Vývojové centrum

Ostrava