Přeskočit na hlavní obsah

PCB Layouter (m/ž/o)

Práce na plný úvazek
Pozice vhodná pro absolventy

Vývojové centrum v Ostravě hledá nového kolegu/kolegyni:

Náplň práce:

  • Vytvářet elektronická schémata pro elektronické výrobky (Zuken)
  • Navrhovat desky plošných spojů (PCB layout) pro elektronické výrobky (Zuken)
  • Vytvářet a udržovat výrobní data a dokumentaci (WISE)
  • Dělat výpočty a simulace vztahující se k návrhu desek plošných spojů
  • Vytvářet specifikace pro výrobu desek plošných spojů a podporovat výběr dodavatelů
  • Aktivně přispívat do práce a tvorby strategie mezinárodního Vitesco Technologies ECAD týmu

Požadavky:

  • Vzdělání v oblasti slaboproudé elektroniky (SŠ nebo VŠ)
  • Všeobecná znalost elektroniky (analogové, digitální)
  • Znalost práce s nástroji pro návrh desek plošných spojů (např. EAGLE)
  • Obecná znalosti pravidel a zásad pro návrh desek plošných spojů
  • Znalost materiálů pro desky plošných spojů
  • Obecná znalost technologií pro průmyslové osazování desek plošných spojů
  • Angličtina na komunikativní úrovni (schopnost komunikovat telefonem/Teams)
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Zkušenost v oblasti automotive výhodou

Nabízíme:

  • Příjemné kanceláře a vývojové laboratoře vybavené moderní technikou
  • Chill-out zónu s fotbálkem, žebřinami, knihovničkou, společenskými hrami a útulným posezením
  • Přátelskou atmosféru, kterou rádi utužujeme na teambuldingích a firemních akcích
  • Širokou nabídku vzdělávání v rámci interních rozvojových programů, inženýrská akademie, programy zaměřené na elektrifikaci, soft skills školení a talentový program
  • Zaměstnanecký asistenční program, v rámci kterého můžete využít odborné poradenství v oblasti psychologie, práva a financí Vy i Vaši nejbližší
  • Flexibilitu v podobě zkrácené pracovní doby (37,5 hodin/týden), možnosti home office, pružné pracovní doby a částečných úvazků; vycházíme vstříc individuálním potřebám zaměstnanců
  • Volno navíc (25 dní dovolené, 3 sick days a další příležitostné volné dny nad rámec zákoníku práce)
  • Příspěvek na stravu ve firemní jídelně nebo formou e-stravenek
  • Cafeteria systém včetně možnosti zvýhodněného nákupu Multisport karty
  • Finanční odměny jako výkonový roční bonus, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na home office, odměna za doporučení nového kolegy a další

Co o nás říkají naši zaměstnanci

Jaký je zaměstnavatel?

Kolegové

Nadřízení

Zobrazit celé hodnocení na atmoskop.cz

Omlouváme se, ale něco se pokazilo. Pokud chcete vidět hodnocení na Atmoskopu, klikněte na tlačítko níže.

Přejít na Atmoskop

Kontakt

Kateřina Kupčíková
+420 734 284 009
Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o. Závod Ostrava (zobrazit na mapě)
Na Rovince 879
Ostrava Hrabová
720 00
Vývojové centrum

Ostrava