Přeskočit na hlavní obsah

Strategický nákupčí - Facility management

Náplň práce

  • podpora a implementace globální nákupní strategie na regionální úroveň v oblasti Facility managementu
  • tvorba, aktualizace a vedení regionální nákupní strategie Facility managementu
  • sourcing dodavatelů, vedení výběrových řízení, práce se stávajícím portfolie dodavatelů
  • zasmluvnění dodávek služeb Facility managementu
  • tracking stanovených KPI

Požadavky

  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělání
  • Zkušenosti z nákupu podmínkou, v oblasti Facility managementu vítány
  • Komunikativní znalost Anglického jazyka podmínkou
  • znalost MS Office
  • silné komunikační dovednosti, dovednost vyjednávání
  • flexibilita, kreativita, dovednost pracovat pod tlakem
  • spolehlivost, integrita, osobnost týmového hráče
  • ochota cestovat

Nabízíme

  • Zázemí a know – how silné mezinárodní skupiny.
  • Přístup k nejnovějším technologiím.
  • Příležitost pro rozvoj a kariérový růst.
  • Odpovídající finanční ohodnocení a široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravné, pružná pracovní doba, závodní stravování, atd.).
  • V případě zájmu o danou pozici prosím zašlete svůj profesní životopis s motivačním dopisem v českém a anglickém jazyce.

Kontakt

Martin Doležal
731 518 986
Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o. Závod Frenštát pod Radhoštěm (zobrazit na mapě)
Kopanská 1713
Frenštát pod Radhoštěm
744 01
Závod

Frenštát
pod Radhoštěm